Bitmeyen Röportajlar

Ürün Kodu : 9786059408288
Yayınevi : Kesit Yayınları
Yazar : Bahtiyar Aslan
%20
20,00 TL25,00 TL
Şimdi dönüp geriye baktığımda sorduğum birçok soruda acemilikler görüyorum. Eksikliklere gülümsüyorum. Sormadığım ne kadar çok soru var. Keşke diye başlayan ve sormayı şimdi akıl ettiğim sorulara içlenmelerle devam eden cümleler kuruyorum sık sık. Acemiliklerim devam ediyor ve onları seviyorum. Bir yandan da aslında hiçbir röportajın gerçekten tamamlanmasının mümkün olmadığını düşünüyorum. Bu kitaptaki röportajların bitmemiş röportajlar olduğuna inanıyorum. Belki muhataplarım da keşke ile başlayan ve şunu da söyleseydim yahut şunu şöyle söylemeliydim şeklinde devam eden cümleler kuruyorlardır. Bu yüzden bu kitabın adı Bitmeyen Röportajlar oldu. Röportajları tekrar okurken, zamanın bize nasıl bir oyun oynadığını daha iyi gördüğümü düşünüyorum. Sahneler ilk günkü canlılığıyla beliriyor gözümün önünde. Sesler tekrarlanıp duruyor kulaklarımda. Hatta içimde bir yerlerde. Sonra kokular... Evlerin, kitapların, içilen çayların kokusu... İnsanoğlunun koku hafızası da var. Bir gün bütün bunların ebediyen yok olacağına inanmak o kadar zor ki...
ISBN: 9786059408288
Barkod: 9786059408288
Dil: Türkçe
Yazar: Bahtiyar Aslan
Kategori: Edebiyat ve Türkoloji

Bu ürün hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Ürün İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde Müşteri Hizmetlerine başvuruda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile göndermelisiniz.

İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için İade ve Değişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.