Eski Türk Edebiyatında Tenkit ve Teori

Ürün Kodu : 9786054646012
Yayınevi : Kesit Yayınları
%20
36,00 TL45,00 TL
Tenkit; bilimin ıssız adasına gönüllü düşmüş cesur ve fedakâr zihinler için hayatta kalma kılavuzu; teori; bu zorlu adanın daha önceki kâşiflerinden arta kalmış paha biçilmez bir pusula. Tenkit; hırçın ilim atına bilgece vurulan gem, teori; azim küheylanına özenle salınmış demir üzengi. Tenkit; alacakaranlığa dolunay aydınlığı, teori; yazın gün ortasında kameriye gölgesi. Hâsılı tenkit ve teori; özlenen düzeyde bilimsel araştırmalar yayınlamak ve beklenen çapta bilim insanları yetiştirmek için can suyu değerinde iki zor uğraşı alanı. Eski Türk Edebiyatında TENKİT VE TEORİ; yıllardır tüm mesaisini klasik Türk edebiyatına ve Osmanlı metinlerine vakfetmiş ciddi bir bilim adamının adeta yol izlenimleri. Halde ve müstakbelde aynı yolun yolcuları için eşsiz manzaralar vaat eden rengârenk bir albüm. Osmanlı Türkçesinin ve eski şiirin gizemli ve çekici karanlıklarını merak edenler için bir solukta okunacak deneyimler manzumesi. Teori; iş bilenin, tenkit; kılıç kuşananın
ISBN: 9786054646012
Barkod: 9786054646012
Dil: Türkçe
Yazar: M. Fatih Köksal
Kategori: Edebiyat ve Türkoloji

Bu ürün hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Ürün İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde Müşteri Hizmetlerine başvuruda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile göndermelisiniz.

İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için İade ve Değişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.