Kader Kapıyı Böyle Çalar

Ürün Kodu : 978-605-7898-60-9
Yayınevi : Kesit Yayınları
%20
20,00 TL25,00 TL
Uzun yıllar yurt dışında muhabirlikten Yurtdışı Yayın Yönetmenliği'ne kadar gazeteciliğin her kademesinde görev yapan Halit Çelikbudak altıncı kitabıyla okurların önünde... Elinizde tuttuğunuz kitap, Halit Çelikbudak'in yıllardır çeşitli gazetelerde, dergilerde yayınlanan yazılarından oluşuyor... Günübirlik yazılmış ama yazıldığı günü aşıp tüm zamanlarda okunacak yazılar... Ele alınan konular, yazar, eleştirmen Doğan Hızlan'ın deyimiyle 'eskimez tazelik' içeriyor. Çok yönlü, evrensel bir yazar düşününce akla ilk gelen isimlerden biri Johann Wolfgang von Goethe, 'En hoşlandığım kitaplar, ruhunda kendi dünyamı yeniden bulduğum, olayların çevremde olan biten şeyler gibi işlendiği kitaplardır' der... Bu kitap da günlük yaşamdan, müzikten tarihe, resimden tiyatroya, tarihten günümüze geniş bir yelpazede yaşamdan kendi dünyanızı bulacağınız pek çok yazı var... 'Kader kapıyı böyle çalar' rastgele seçilmiş bir isim de değil... Günlük yaşamda pek çok kişinin belki de başına gelebilecek bir olayda söylenmiş bir söz... Kitabı bir solukta okumanız şart değil... Herhangi bir sıra da yok... Rastgele bir sayfa açıp okuyun... Örneğin bazen etrafınızda olup biten ama yaşamın hızında fark edemediğiniz bir şey göreceksiniz veya resmin, müziğin estetiğini okuyacaksınız. Bazen de tarihin derinliklerine dalıp gidecekseniz...
ISBN: 978-605-7898-60-9
Barkod: 978-605-7898-60-9
Dil: Türkçe
Yazar: Halit Çelikbudak, Halit Çelikbudak
Kategori: Edebiyat ve Türkoloji

Bu ürün hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Ürün İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde Müşteri Hizmetlerine başvuruda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile göndermelisiniz.

İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için İade ve Değişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.