Okul Öncesi Dikkat Odaklı Eğitim Seti 3-4 yaş

Ürün Kodu : 978-605-80722-6-8
Yazar : CELAL AKBAŞ
Kategori : Çocuk ve Hikaye
%30
80,00 TL115,00 TL
DİKKAT ODAKLI EĞİTİM SETİMİZ; Çocuk gelişiminin en önemli zaman dilimlerinden birisi okul öncesidir. Bu yaş gurubu oyun çağındadır ve eğlenerek öğrenir. Hem kendini hem de çevresini tanıması adına dokunarak, gözlemleyerek, işiterek öğrenirler. Ezberden uzak, dikkat ve anlama odaklı etkinliklerle öğrenilen bilgi ve becerilerin kalıcı olduğunu biliyoruz. Çocuklarımızın eğlenerek öğrenmesini sağlayan bu setle siz ebeveyn ve öğretmenlerimize destek olacağımıza inanıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığının Okul Öncesi 36-48 ay müfredatı esas alınarak, dikkat ve anlama odaklı hazırlanan bu setimizi çok beğeneceksiniz. Setimizin içinde; 1. Şekiller ve Kavramlar 2. Dikkat ve Görsel Algı 3. Matematik 4. Çizgi Çalışmaları 5. Dikkat Odaklı Bilmeceli Boyama Kitabı 6. Boy Ölçer 7. Başarı Belgesi bulunmaktadır. İlginize teşekkür ederiz.
ISBN: 978-605-80722-6-8
Barkod: 978-605-80722-6-8
Dil: Türkçe
Yazar: CELAL AKBAŞ
Kategori: Çocuk ve Hikaye

Bu ürün hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Ürün İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde Müşteri Hizmetlerine başvuruda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile göndermelisiniz.

İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için İade ve Değişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.