Sorularla Yeni Türk Edebiyatı

Ürün Kodu : 9786059100670
Yayınevi : Kesit Yayınları
Yazar : Özcan Bayrak
%20
28,00 TL35,00 TL
Genç Kalemler ve Yeni Lisan hareketi hakkında bilgi veriniz. Türk edebiyatında hece-aruz tartışmaları Nev-Yunanilik/Havza Edebiyatı hakkında bilgi veriniz. Nâyiler hakkında bilgi veriniz. Kurtuluş Savaşı'ndan bahseden romanlar hangileridir? Ahmet Haşim'in poetikası hakkında bilgi veriniz. Garip Akımı ile II. Yeni Akımının benzerlikleri nelerdir? Tanzimat'tan günümüze kadın yazarlar hakkında bilgi veriniz. Yahya Kemal'in şiir anlayışı, eski ve yeni şiire bakışı hakkında bilgi veriniz. Ahmet Haşim'in Şiirlerinde Sembolizm Necip Fazıl'ın Ağaç ve Büyük Doğu dergileri hakkında bilgi veriniz. Roman ve hikâye teorisinde anlatıcının konumu ve tarihi değişimi hakkında bilgi veriniz. Biyografik roman nedir? Türk edebiyatındaki biyografik roman örnekleri hakkında bilgi veriniz. Popüler roman ve özellikleri hakkında bilgi veriniz. Postmodernizm'in doğuşu ve özellikleri hakkında bilgi veriniz. Küçürek öykü nedir? Türk edebiyatında eleştiri türünün gelişimi hakkında bilgi veriniz. Mensur şiir türü hakkında bilgi veriniz. Epik tiyatro hakkında bilgi veriniz. Arketipsel sembolizm nedir? Minör ve Major edebiyat kavramları hakkında bilgi veriniz. Türk Edebiyatındaki ilkler nelerdir? Yeni Türk edebiyatında poetikalar ve poetika niteliği taşıyan eserler nelerdir? Gotik edebiyat nedir? Hakkında bilgi veriniz.
ISBN: 9786059100670
Barkod: 9786059100670
Dil: Türkçe
Yazar: Özcan Bayrak
Kategori: Edebiyat ve Türkoloji

Bu ürün hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Ürün İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde Müşteri Hizmetlerine başvuruda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile göndermelisiniz.

İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için İade ve Değişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.