Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretiminde Dil Öğrenme Stratejileri

Ürün Kodu : 9786056708312
Yayınevi : Kesit Yayınları
%20
20,00 TL25,00 TL
İlk olarak Hunlar döneminde izine rastladığımız yabancılara Türkçe öğretimi, günümüzde Türkiye'nin yükseköğretimde dünya kalite standartlarına erişmesi, savaştan kaçan sığınmacılara kucak açması ve dinî, kültürel, tarihî yakınlığı bulunan birey ya da kitlelerin Türkiye'de daha iyi bir gelecek düşlemesiyle önemini artırmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti, artan taleple birlikte alanda öğretmen yetiştirme politikasını, üniversitelerin ilgili anabilim dallarında lisans, yüksek öğretim, sertifika programları ve Millî Eğitim Bakanlığının hizmet içi eğitim programları ile yürütmektedir. Bu alanla ilgilenen akademisyenlerin, öğretmen olarak yetişen ve ilgili anabilim dallarında öğrenim gören bireylerin faydalanması için hazırlanan kitapta, Türkçenin yabancı ve ikinci dil olarak öğretimine yönelik daha etkili bir sürece yön veren dil öğrenme stratejilerinin kuramsal bilgi alanına ve örneklerine yer verilmiştir. Böylelikle kitabın, yabancılara Türkçe öğretimi ile ilgilenenlere ve yapılacak çalışmalara faydalı olacağı düşünülmektedir.
ISBN: 9786056708312
Barkod: 9786056708312
Dil: Türkçe
Kategori: Edebiyat ve Türkoloji

Bu ürün hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Ürün İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde Müşteri Hizmetlerine başvuruda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile göndermelisiniz.

İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için İade ve Değişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.